Svetainės pasikeitimai

Changes

Žinau, reikėjo apie tai papasakot jau prieš gerą mėnesį, kai spalio pradžioje pasikeitė šio tinklaraščio adresas. Bet, kaip sakoma, geriau vėliau negu niekada.

Taigi neseniai buvo pakeistas svetainės talpinimo paslaugos teikėjas ir svetainė dabar turi asmeninį adresą. Vietoje senosios nuorodos dalia.clanteam.com naudojamas naujas adresas www.daliossvetaine.lt. Jei savo kompiuteriuose seniau turit išsaugoję nuorodas, galit jas pasikeisti ;)

Pagaliau galima kiek atsikvėpti ir nustot nerimavus, kaip būdavo anksčiau. Dabar svetainė nebeužstringa, tapo pasiekiama be savaitės ar net mėnesio pertaukų, kai neaišku, kas ir kodėl būdavo „tvarkoma”. Tuo pačiu antrojo svetainės gimtadienio 2y proga šiek tiek pasikeitė tinklaraščio išvaizda. Manau, dabar bus jaukiau čia užsukti :)

Tiesa, pasikeitimai svetainėje vis dar vyksta. Jei kas norėtų pasidalint idėjomis, ko reikėtų tinklaraštyje, kad būtų geriau skaityt ar patogiau surast norimą informaciją, prašom nesikuklinti ir pasisakyti ar pasiūlyti, patarimai mielai laukiami.

Ir ačiū, kad čia apsilankot :)
Dalia

Print Friendly, PDF & Email